למה ביטוח לרכב הוא חוק חובה – realityradionetwork.com — admin

Posts by admin.

January 17th 2014

למה ביטוח לרכב הוא חוק חובה – חלק 2

עו, למידע נוסף בנושא – מסעדות בחיפה

ואם כבר הזכרנו אילוף כלבים גם אם הוא באמת מיומן ואלוף על הכביש. לא בהכרח התאונות קורות מרשלנות או מנהיגה לא בטוחה אלא גם מגורמים שלא תלויים באף אחד מאיתנו.אותו אדם, סרבן ביטוח, אינו יודע שאם הוא חלילה נתקל בתאונה קשה. ויותר מכך שיש בה הרוגים הוא יעמוד בפני תביעות ענק שלא יוכל לצאת מהם. יטען הטוען הלז הרי זהו חוק שנועד לטובתי כדי שאני לא אכנס להוצאות ענק אם כן זוהי גם זכותי לוותר על הטבה זו מדוע אם כן טענתו לא תתקבל. אלא שבחוק הישראלי כמו במדינות מערב רבות טענה זו מופרכת משום שהמחוקק אומד את שווי הנזק שלרוב הפוגע לא יכול לשלמו ואם כן יש פגיעה בנפגע שלא יקבל את כספו כדבעי ללא עיכובים וכיוצא באלו הבעיות.
כמות תאונות הדרכים הם מהגבוהות בארץ בצורה מדאיגה והנתונים לצערנו לא יורדים. את הנגף הזה לא ניתן להדביר דרך הדברות. אלא בהפנמה של חומרת המצב.
הנפגעים בתאונות דרכים הם קשת רחבה של גילאים ובכל המקומות בכבישים מהירים בכבישי העיר ובמעברי חצייה להולכי רגל. אדם שנפגע בתאונת דרכים לא רק סובל מהכאב הפיזי אלא גם צריך לשרוד את הנטל הכלכלי של האמבולנס, האשפוזים הטיפולים אובדן כושר עבודה והרשימה ארוכה. במידה ואין לכם ביטוח כל זה יפול עליכם.
זכרו- כשאנחנו עושים ביטוח חובה, אנחנו עושים החלטה נבונה ונכונה בכדי להגן על עצמנו כמו שצריך

http://www.super-desk.co.il/

December 30th 2013

ביטוח במקום העבודה

למד עוד בנושא – דקים

המחשבה על ביטוח מעוררת אצלנו ישירות אסוציאציה של ביטוח רכב, דירה או משכנתא. ובכן ישנם סוגי ביטוחים נוספים שחלקנו אף לא שמענו עליהם מעולם. הביטוחים הללו עוסקים בתחומים שיש בהם סיכון. ביטוח עבודה או מקום עבודה הוא פופולארי במיוחד בעיקר במקומו עבודה שהסיכון הפוטנציאלי שלהם גבוה והמעסיק מעוניין לכסות את עצמו מכל הכיוונים. אם אדם עוסק בהעברת קורס אילוף כלבים למחייתו כדאי שכלביו יהיו מחוסנים ושהוא, עובדיו וכל מי שנכנס לשטח בית הספר לאילוף שלו יהיה מבוטח.
כך לגבי מדביר למשל המוציא אל השטח עובדים העוסקים כל היום כולו בהדברת מזיקים, בהטמעת רעלים ובעיסוק בלכידת טורפים או חיות מסוכנות כמו נחשים למשל. מדביר שכזה חייב על פי חוק לבטח את עובדיו, במידה ולא יעשה זאת וחלילה תתרחש סכנה כמו הכשת נחש, נפילה מגובה רב בעת הדברת עליית גג או כדומה עשוי אותו מדביר להסתבך באופן קשה מאד. בית משפט עשוי לפסוק לרעתו ולגרום לו לשאת בנזק הכלכלי ובכל עלויות הטיפול בנפגעים כולל פיצויי וכדומה. תביעה כזו עלולה להיגמר במיליוני שקלים, עלות הביטוח הינה כמה מאות שקלים בחודש מקסימום.
אין ספק שביטוח מגן על המעסיק לאורך כל הדרך, אך גם כאן ישנן פרצות ותחבולות ומקרים בהם חברות הביטוח מצליחות להערים על המבוטח. כאשר מגיעים אל חברת הביטוח ומתעניינים בפוליסה מסוימת יש לוודא כי קראתם את האותיות הקטנות, אלו שמסתירות את הסעיפים יוצאי הדופן, את הסייגים ואת התחייבויותיהם של חסרות הביטוח.

December 19th 2013

ביטוח במקום העבודה – חלק 2

לימודים לתואר שלישי

כדאי לקרוא את כל המסמכים, לעשות רשימה של בעד ובנגד ולראות האם אתם מכוסים באמת מכל הכיוונים או שמא יריעת הביטוח קצרה מדי לצרכים שלכם.
על מנת לעשות בדיקה מקפת כדאי להתייעץ עם סוכן ביטוח עליו אתם סומכים שייתן לכם ייעוץ ויתאים לכם את פוליסה. שיוודא שאין לכם כפל ביטוחים, שהפיצוי מתקבל הן ככסף מזומן והן כטיפולים רפואיים, שמתקבל פיצוי גם במידה והטיפול הרפואי נעשה בחו"ל למשל וכדומה. כל החידות הללו חייבות להיות ברורות ופתירות בטרם אתם חותמים על הפוליסה.
זכרו ישנם בשוק בישראל עשרות חברות ביטוח המציעות לכם שפע של פוליסות ואפשרויות. אם תעשו בדק רציני תגלו שגם המחירים בין החברות הם מחירים שונים וייתכן כי תוכלו להשיג את אותה פוליסה במחיר אטרקטיבי יותר. כדאי אם כך לפנות זמן ולרוץ לבדוק בין החברות כדי להימנע מזון לחתולים.
ביטוח מציל חיים או יותר נכון מאפשר הצלת חיים, בהיקף הפיצויים שהוא מעניק, בהיקף הטיפולים וביכולת שלו להעביר לנפגע את סכום הכסף במקום המעסיק. אך יש לוודא כי הוא מגן גם על המעסיק עצמו ואינו גורם לו אכזבה גדולה בעת הפיצוי. ביטוח טוב נותן שירות יעיל, מהיר ואיכותי.

November 12th 2013

בדיקות מקיפות לביטוח מקיף

עולם ביטוחי הרכב בישראל עבר מהפכה בשנים האחרונות. מאז פריצתו הגדולה של האינטרנט לחיינו הפכה התחרות בין חברות הביטוח השונות בארץ למלחמת עולם של ממש. מה שמביא למהפכה הזו הוא בעיקר היכולת לערוך השוואת מחירים בצורה מהירה ויעילה, לקבל את כל נתוני השוק כולל פרטי פוליסות ולקבל החלטות הרבה יותר מושכלות ופחות תלויות בסוכן המכירות של הביטוח. על במות הרמה של ממש העלו בעשורים האחרונים את סוכני הביטוח כדי שישפרו ביצועים ויראו לחברות הפועלות ללא סוכן שיש בהם עדיין צורך.

האם ההצבה שלהם בגובה במות הרמה תוך הארת זרקור ענקי על יתרונותיהם משמעותית באמת כפי שהם מקווים לא בטוח, אך יש להם תקווה אמיתית. בואו נרים אותם מעל במות הרמה ונבדוק את הקרקע. בישראל היה נהוג במשך שנים לעבוד מול סוכן אחד. אם תשאלו את אבא או סבא שלכם הוא יספר לכם בשמחה על סוכן הביטוח שלו שהפך עם השנים שחלפו מאז ביטח את רכב הסוסיתא הראשון שלו בשנת שבעים לחברו הטוב. סביר להניח שאותו סוכן היה בבר מצווה שלכם, בחתונה ואפילו בברית של הילד, כי אבא שלכם והוא חברים טובים שלושים שנה. האם זה עזר לאבא כשהגיעה העת לשלם את ביטוח החובה או המקיף של האוטו? אולי. הסוכן סביר להניח עשה מה שחברים עושים והשתדל להוריד את המחיר כמה שיכל, עדיין במסגרת של רווח אל תטעו, אבל האם אבא שלכם טרח לבדוק מה הם מחירי השוק?אז תקנו מדפסות משולבות

October 4th 2013

בדיקות מקיפות לביטוח מקיף – חלק 2

למידע נוסף בנושא – סדנאות שוקולד

מה ההצעה שייתן לו סוכן אחר? וודאי שלא. הוא נתקע אצל סוכן אחד, חבר ולא עשה את הבדק הזה. סביר מאד להניח שהוא הפסיד במהלך השנים הארוכות הללו אלפי שקלים.

סבא שלכם אולי לא יתחרט אבל אנחנו מתחרטים בשבילו ולכם נכדיו המעודכנים ובגולשים באינטרנט של שנת אלפיים ושתים עשרה זה לא יקרה. אתם רוצים את המחיר הכי טוב בשוק ואת הפוליסה המוצלחת ביותר, מגיע לכם.

נניח והחלטתם על בניית בריכת שחיה בחצר הבית, האם תיגשו אל חברת בניית בריכת שחיה הראשונה שתמצאו בדפי זהב? וודאי שלא. הרי תעשו סקר שוק מטורף לפני שתכניסו את הבנאים והדחפורים אל החצר, למה, כי מדובר בכסף שלכם והוא יקר, לא תביאו מישהו שאתם לא סומכים עליו או חברה ללא המלצות חמות, לא תכניסו קבלן רק כי אתם מכירים אותו שנים אם הוא לא מכיר את תחום הבריכות ולא תעשו טעויות כמו לקפוץ על הקבלן הראשון שתתקשרו אליו, יפה כך בדיוק פועל גם שוק הביטוח. ביטוח רכב הוא עסק יקר, מדובר באלפי שקלים בשנה ואתם צריכים אפילו חייבים לעשות את הסקר המקיף ביותר ולקבל את מירב המידע. סוכנות ביטוח עם סוכנים או בלי העיקר שתהיה מוצלחת ותיתן מחיר טוב על פוליסה ראויה.

Links