למה ביטוח לרכב הוא חוק חובה – realityradionetwork.com — למה ביטוח לרכב הוא חוק חובה – חלק 2

למה ביטוח לרכב הוא חוק חובה – חלק 2

Written by . Posted at 2:56 am on January 17th, 2014

עו, למידע נוסף בנושא – מסעדות בחיפה

ואם כבר הזכרנו אילוף כלבים גם אם הוא באמת מיומן ואלוף על הכביש. לא בהכרח התאונות קורות מרשלנות או מנהיגה לא בטוחה אלא גם מגורמים שלא תלויים באף אחד מאיתנו.אותו אדם, סרבן ביטוח, אינו יודע שאם הוא חלילה נתקל בתאונה קשה. ויותר מכך שיש בה הרוגים הוא יעמוד בפני תביעות ענק שלא יוכל לצאת מהם. יטען הטוען הלז הרי זהו חוק שנועד לטובתי כדי שאני לא אכנס להוצאות ענק אם כן זוהי גם זכותי לוותר על הטבה זו מדוע אם כן טענתו לא תתקבל. אלא שבחוק הישראלי כמו במדינות מערב רבות טענה זו מופרכת משום שהמחוקק אומד את שווי הנזק שלרוב הפוגע לא יכול לשלמו ואם כן יש פגיעה בנפגע שלא יקבל את כספו כדבעי ללא עיכובים וכיוצא באלו הבעיות.
כמות תאונות הדרכים הם מהגבוהות בארץ בצורה מדאיגה והנתונים לצערנו לא יורדים. את הנגף הזה לא ניתן להדביר דרך הדברות. אלא בהפנמה של חומרת המצב.
הנפגעים בתאונות דרכים הם קשת רחבה של גילאים ובכל המקומות בכבישים מהירים בכבישי העיר ובמעברי חצייה להולכי רגל. אדם שנפגע בתאונת דרכים לא רק סובל מהכאב הפיזי אלא גם צריך לשרוד את הנטל הכלכלי של האמבולנס, האשפוזים הטיפולים אובדן כושר עבודה והרשימה ארוכה. במידה ואין לכם ביטוח כל זה יפול עליכם.
זכרו- כשאנחנו עושים ביטוח חובה, אנחנו עושים החלטה נבונה ונכונה בכדי להגן על עצמנו כמו שצריך

http://www.super-desk.co.il/

Links